SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dessertskedar 6423154
nr 642 3154
Dessertskedar
3 st, Silver, Ryssland, sent 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 maj 2010
kl 19:19:50
25/5 12:39:40
150 kr
29/5 16:00:30
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.